15 вересня розпочалося офіційне висування кандидатів на місцевих виборах

У вівторок, 15 вересня, розпочинається процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів. Це передбачає календарний план основних організаційних заходів із підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, затверджений Центральною виборчою комісією.

Згідно з планом, висування кандидатів у депутати, кандидатів на посади сільського, селищного, міського голів розпочинається за 40 днів до дня голосування та закінчується за 30 днів до нього, а саме — з 15 до 24 вересня включно.

Ухвалити рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) або про відмову в реєстрації територіальна виборча комісія має не пізніше як на п’ятий день з дня прийняття заяви про реєстрацію та доданих до неї необхідних документів.

Передвиборчу агітацію кандидат (кандидати) може проводити з наступного дня після ухвалення відповідною територіальною виборчою комісією рішення про його реєстрацію.

15 липня Верховна Рада схвалила постанову про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Згідно з нею, місцеві вибори відбудуться в Україні всюди, крім окупованих Росією Криму та Севастополя і непідконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *