Білорусь: мінський СІЗО на Окрестіна заповнений майже на 100%

Мінський Центр ізоляції правопорушників на Окрестіна заповнений на 90-100%, заявив в ефірі каналу СТВ голова ізолятора Євген Шапетько.

«Наповненість на вчора була близька до 100%: зі 110 (зайняті – ред.) 109 койкомісць», – цитує Шапетька інформаційна агенція «Інтерфакс».

Він додав, що в ізоляторі перебувають переважно затримані на акціях протесту за «порішення порядку проведення масових заходів». Шапетько заявив, що умови затримання в СІЗО «відповідають всім вимогам», які передбачає законодавство.

Читайте також: Лукашенко їде до Путіна в Сочі, в Білорусі починаються спільні військові навчання з Росією

У Міністерстві внутрішніх справ Білорусі повідомили, що під час протестів 13 вересня в Мінську затримали понад 400 людей.

13 вересня десятки тисяч людей вийшли на вулиці Мінська й інших міст, щоб закликати президента Білорусі Олександра Лукашенка призначити нові президентські вибори. Той послідовно відмовляється від переговорів з опонентами і проведення нових виборів.

За даними ООН, за більш як місяць антиурядових протестів у Білорусі затримали до шести тисяч людей. У деяких випадках вони заявляли про тортури з боку правоохоронців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *