Бойовики двічі минулої доби порушили режим припинення вогню на Донбасі – штаб ООС

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що минулої доби на Донбасі бойовики два рази порушили режим припинення вогню.

«Втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає. Українські захисники відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити обстріли. Станом на 7 годину ранку 10 листопада порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації», – повідомили у штабі.

Бойовики в обстрілах зазвичай звинувачують українську сторону, про порушення режиму тиші за минулу добу на своїх ресурсах не повідомляють.

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами.

За останніми даними Збройних сил, від 14 квітня 2014 року станом на 17 жовтня 2021 року на території Донецької та Луганської областей загинули 2 719 військових, отримали поранення чи ушкодження 10 368 військовослужбовців ЗСУ.

За даними Управління верховного комісара ООН із прав людини, станом на липень 2021 року загальна кількість загиблих внаслідок бойових дій на Донбасі становила понад 13 тисяч: щонайменше 3 3901 цивільних осіб, приблизно 4 200 українських військових та близько 5 800 членів незаконних збройних угруповань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *