Чернівецька область з 22 квітня більше не в «червоній зоні» – Немчінов

У перебігу позачергового засідання Державної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 квітня було вирішено, що з наступної доби Чернівецька область виходить із «червоної зони» епіднебезпеки, пов’язаної з поширенням COVID-19, повідомив у Telegram міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 годин 00 хвилин 22 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Чернівецької області, та застосувати на території Чернівецької області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», – повідомив Немчінов.

Напередодні Міністерство охорони здоров’я анонсувало, що Буковина невдовзі вийде з «червоної» зони карантинних обмежень через значне зниження епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Чернівецька область – третя, після Івано-Франківської та Закарпатської, яка покинула «червону» зону.

У МОЗ заявляли про «стабільне покращення» епідситуації і у Львівській області.

Наразі до «червоної» зони входять Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська області, а також Буковина – до кінця поточної доби.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *