Літак з Навальним летить до аеропорту «Шереметьєво». Спершу він мав прибути до «Внуково»

Літак з російським опозиціонером Олексієм Навальним летить до аеропорту «Шереметьєво» поблизу Москви, свідчать дані онлайн-табло.

Спершу борт мав прибути о 19:20 за місцевим часом до аеропорту «Внуково». Там відбувалися затримання прихильників політика. За даними сервісу Google Maps, відстань між аеропортами становить близько 55 кілометрів.

Олексій Навальний залишив Росію 22 серпня 2020 року – його в стані коми перевезли на лікування до Берліна після отруєння бойовою нервово-паралітичною речовиною «Новачок». 17 січня опозиціонер вилетів з Берліна до Москви.

Федеральна служба виконання покарань Росії заявляла, що має намір затримати Навального, який був оголошений нею в розшук за підозрою в невиконанні зобов’язань, пов’язаних із його умовним терміном. ФСВП направила клопотання до суду про заміну умовного терміну Навального на реальний.

Крім того, йшлося про порушення кримінальної справи проти Навального за статтею про шахрайство, проте неясно, оголошувався він у цій справі в розшук і чи може бути затриманий.

Навальний був отруєний 20 серпня. Німецькі експерти й фахівці з інших країн знайшли в його організмі сліди отруйної речовини з групи «Новачок». Російський опозиціонер лікувався, а потім проходив реабілітацію в Німеччині. Він стверджує, що до отруєння причетна російська влада, а отруїли його, ймовірно, співробітники ФСБ.

Розслідування Bellingcat і низки ЗМІ, опубліковане в грудні, вказує на причетність російських спецслужб до отруєння. Влада Росії це заперечує.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *