На Донбасі поранений військовий – ОТУ «Північ»

У районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі поранень зазнав український військовослужбовець, повідомляє у фейсбуці оперативно-тактичне угруповання «Північ».

«Внаслідок підриву на невідомому мінно-вибуховому пристрої військовослужбовець Об’єднаних сил зазнав поранення», – йдеться в повідомленні.

Стан його здоров’я пораненого бійця оцінюють як задовільний, йому оперативно надали допомогу та госпіталізували.

На місці події працюють посадовці бригади і група оперативного реагування Військової служби правопорядку ЗСУ.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

Як повідомило Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України на запит Радіо Свобода, з моменту оголошення режиму припинення вогню 27 липня 2020 року і до 5 травня 2021 року в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей загинули (померли) 99 військовослужбовців. З цієї кількості 34 військових загинули «під час бойової обстановки», зазнали поранень 190 військовослужбовців, уточнили в ЗСУ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *