Найбільший портовий оператор Індії заборонить прийом вантажів з Афганістану, Ірану та Пакистану

Найбільший портовий оператор Індії оголосив про відмову з середини листопада приймати контейнерні вантажі, що прибувають з Афганістану, Ірану та Пакистану через, як повідомляють, недавнє масштабне вилучення героїну.

Оператор Adani Ports заявив, що «торгові рекомендації» щодо таких вантажів будуть застосовуватися до всіх десяти його портів, а також терміналів третіх сторін із 15 листопада.

Компанія не надала жодних офіційних пояснень причин такої заборони, але минулого місяця з двох контейнерів в порту Мундра біля західного узбережжя Індії було перехоплено три тонни героїну.

Влада заявила, що вантаж походить з Афганістану, який тривалий час був центром світової торгівлі наркотиками. Конфіскований героїн оцінили в 2,65 мільярда доларів, що є одним з найбільших арештів наркотиків в історії Індії.

У вересні на узбережжі Гуджараті було затримано шістьох іранських громадян разом з партією героїну на 20 мільйонів доларів.

Adani Ports, частина великого конгломерату Adani Group, після арешту наркотиків заявила, що не має повноважень перевіряти всі вантажі, які проходять через її термінали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *