ООС: втрат серед українських військових немає, бойовики здійснили 5 обстрілів

У зоні бойових дій на Донбасі з початку доби 21 травня не зафіксовано бойових втрат серед українських військових, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

За цими даними, російські гібридні сили здійснили п’ять обстрілів позицій ЗСУ – поблизу Новоселівки (двічі), Пісків, Водяного та Гнутова, українські військові відкривали вогонь у відповідь.

В угрупованні «ЛНР» про бойові дії 21 травня не повідомляли.

В угрупованні «ДНР» звинуватили ЗСУ в мінометному обстрілі північної околиці Донецька зранку 21 травня.

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

Як повідомило Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України на запит Радіо Свобода, з моменту оголошення режиму припинення вогню 27 липня 2020 року і до 5 травня 2021 року в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей загинули (померли) 99 військовослужбовців. З цієї кількості 34 військових загинули «під час бойової обстановки», зазнали поранень 190 військовослужбовців, уточнили в ЗСУ.

За даними ЗСУ, від початку збройного конфлікту загинули 3886 військовослужбовців, поранень зазнали понал 12,6 тисяч військових.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *