Штаб ООС повідомив про 9 обстрілів минулої доби на Донбасі

Підтримувані Росією бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військових на Донбасі, зокрема, минулої доби таких обстрілів було дев’ять, повідомили у пресцентрі операції Об’єднаних сил.

За повідомленням, внаслідок обстрілів бойових втрат серед військових не було.

Станом на 7 годину ранку, 21 квітня, зафіксовано три порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, серед українських військових – без втрат, додали у пресцентрі.

Підтримувані Росією бойовики з угруповань «ДНР» і «ЛНР» звинуватили ЗСУ в обстрілах своїх позицій.

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами. Ці сили порушують її, як і всі попередні такі домовленості, практично щодня, внаслідок чого українські військові час від часу – і останнім часом дедалі частіше – зазнають поранень чи й гинуть.

На цей час, за повідомленнями, внаслідок обстрілів противника й підривів на вибухових пристроях протягом нинішнього перемир’я загинули принаймні 35 українських військовослужбовців (із них близько 28 лише протягом цього року), ще понад 85 були поранені чи зазнали бойових травм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *