Цієї ночі змінено порядок в’їзду в Україну громадян із чотирьох країн – ДПСУ

Цієї ночі змінено порядок в’їзду в Україну громадян, які прибувають з чотирьох країн – Індії, Великобританії, Росії та Португалії – або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14-ти, повідомила пресслужба Держприкордонслужби України.

«Іноземці (крім визначених винятків), які прибули із зазначених країн, не можуть в’їхати в Україну без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2. Такий тест має бути проведений у пунктах пропуску через державний кордон України. Українці (та визначені постановою КМУ категорії іноземців), які прибули із зазначених країн, теж можуть зробити експрес-тест у пунктах пропуску. Без негативного результату такого тесту громадяни України старші 12 років підлягають обов’язковій самоізоляції, обсервації», – йдеться в повідомленні.

У ДПСУ зауважили, що найбільшою мірою зміни стосуються тих, хто перетинає український кордон на ділянці з Росією.

«На сьогодні на цій ділянці функціонує п’ять автомобільних пунктів пропуску «Сеньківка» у Чернігівській області, «Бачівськ» та «Юнаківка» – у Сумській, «Мілове» – у Луганській області та «Гоптівка» – у Харківській. З 00:00 до 11:00 сьогодні (2 липня) у цих пунктах пропуску державний кордон на в’їзд в Україну перетнуло понад 1800 осіб, з них пройшли тестування – більш як 900 осіб (у тому числі 379 громадян України), 745 – відправилися на самоізоляцію, а 49 – на обсервацію. Решта – це діти віком до 12 років та учасники міжнародних перевезень», – вказали у ДПСУ.

Іноземцям, які прибувають в Україну (незалежно з якої країни), необхідно мати страховку, яка покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, а також негативний результат ПЛР чи експрес тестування, яке проведено не більш як за 72 години до перетину кордону, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Раніше у Міністерстві охорони здоров’я анонсували, що цього тижня Україна вводить низку норм протидії коронавірусу штаму «Дельта».

Встановлюйте оновлений застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети на платформах iOS та Android.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *