У Росії п’ятий день поспіль число смертей від COVID-19 перевищило 800

У Росії та окупованому нею Криму напередодні кількість виявлених випадків COVID-19 перевищила 22 тисячі – це максимум з середини серпня. За день від COVID-19 померли 822 пацієнта. Показник вище 800 тримається п’ятий день поспіль.

Лідери за кількістю нових випадків коронавірусного захворювання – Москва, Санкт-Петербург та Московська область.

Всього з початку пандемії в Росії, за офіційними даними, на COVID-19 захворіли майже 7,5 мільйонів осіб, померло понад 203 тисячі. При цьому, за даними «Росстату», від вірусу і його наслідків померли майже 368 тисяч російських жителів.

Раніше лікарі попереджали про наближення нової хвилі коронавірусу у Росії – на тлі сезонних інфекцій, повернення людей з відпусток і початку нового навчального року. Вірусологи вважають, що основний сплеск захворюваності припаде на регіони. За прогнозами «Росспоживнагляду», зростання може відбутися за рахунок тих, хто не вакцинувалася.

У Росії з кінця 2020 року йде вакцинація від COVID-19 препаратами власного виробництва. При цьому темпи вакцинації залишаються низькими. Хоча б один компонент вакцини отримали 32 відсотки населення Росії, повністю щеплені 28 відсотків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *