У святого Миколая вірить удвічі більше українців, ніж у Діда Мороза – опитування «Рейтингу»

В святого Миколая вірить приблизно вдвічі більше українців, ніж у Діда Мороза – такі результати соціологічного опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг», оприлюднивши результати 5 січня.

За твердженням соціологів, участь в опитуванні взяли 2500 респондентів з усіх регіонів країни (за винятком окупованих територій) віком від 18 років.

Читайте також: Святий Миколай і Дід Мороз. У «змаганні» між ними за право дарувати українцям подарунки переможця не визначили

Згідно з результатами, у Діда Мороза вірить 31% респондентів, не вірить – 65%. У святого Миколая вірять 62% респондентів, 35% відповіли на питання негативно.

56% опитаних назвали своїм улюбленим святом різдвяно-новорічного періоду Різдво, 28% – Новий рік. 6% віддали перевагу дню святого Миколая, який відзначається 19 грудня.

Читайте також: Дід Мороз був прикладом успішної радянської пропаганди для прикриття репресій – Рябенко

Згідно з результатами дослідження, 77% українців відзначає Різдво 7 січня, за юліанським календарем. 3% відзначають його 25 грудня, натомість 15% респондентів святкують в обидві дати.

7 січня українські православні церкви та Українська греко-католицька церква святкуватимуть Різдво Христове за юліанським календарем (так званим «старим стилем»).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *