Уряд визначив, як дотримуватися протиепідемічних заходів під час виборів

Уряд України затвердив порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, інформує сайт Кабінету міністрів.

«Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19», – ідеться в повідомленні.

Документ передбачає опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій. На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців на вхід та на вихід будуть розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання, сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки засобами дезінфекції перед входом до приміщення, перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів містить також інші положення, з якими можна ознайомитися на урядовому сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *