Варшава вислала двох білоруських дипломатів у відповідь на аналогічний крок Мінська

Міністерство закордонних справ Польщі 12 березня заявило про видворення з країни двох білоруських дипломатів у відповідь на видворення керівника і консула Генерального консульства Польщі в білоруському Гродному напередодні.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Марцін Пшидач у своєму Твітері.

«Враховуючи тривалі ворожі жести Мінська щодо польських дипломатів, Міністерство закордонних справ Польщі вирішило вислати Генерального консула Республіки Білорусь у Білостоці та консула Республіки Білорусь з місії у Варшаві», — написав Пшидач.

11 березня міністерство закордонних справ Білорусі передало повіреному у справах Польщі Мартіну Войцеховському ноту, в якій керівнику та консулу Генерального консульства в Гродно було запропоновано залишити країну протягом 48 годин.

Читайте також: Польща: висланий російський дипломат поширював COVID-19 на акції за Навального

Раніше, 9 березня, Білорусь вислала польського консула в Бресті Єжи Тимофеюка. Наступного дня Польща у відповідь оголосила персоною нон-ґрата неназваного дипломата з посольства Білорусі у Варшаві.

Приводом для конфлікту стало відзначення дня пам’яті учасників антикомуністичного підпілля у Бресті, на якому був присутній Тимофеюк.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *