Верховна Рада не підтримала законопроєкт про легалізацію медичного канабісу

Верховна Рада не підтримала законопроєкт про легалізацію медичного канабісу №5596. За ухвалення в першому читанні проєкту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науковій та науково-технічній діяльності» проголосували 184 депутати за необхідного мінімуму 226. Законопроєкт відправили на доопрацювання.

Законопроєктом пропонувалося виключити медичний канабіс з реєстру наркотичних речовин, а обіг лікарських конопель, продуктів їх переробки та вироблених із них ліків допустити у науковій та науково-технічній діяльності, а також у медичній практиці – за умови забезпечення контролю на всіх етапах. Відпуск лікарських засобів, виготовлених із лікарських конопель, пропонувалось винятково за призначенням лікаря.

Читайте також: Епіфаній пояснив позицію церкви щодо медичного канабісу

Наприкінці червня народні депутати з комітету із питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування підтримали законопроєкт №5596, який передбачає легалізацію медичного канабісу.

У квітні Кабінет міністрів виключив два препарати на основі канабісу з переліку заборонених речовин.

У грудні 2020 року комісія ООН із наркотичних засобів вирішила вилучити медичний канабіс зі списку найнебезпечніших наркотиків у світі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *