Військові не зафіксували порушень на Донбасі від початку доби 7 листопада

Від початку доби 7 листопада, станом на 7:00 українські військові на Донбасі не зафіксували порушень режиму припинення вогню, повідомляє пресцентр операції Об’єднаних сил.

Попередньої доби, 6 листопада, зафіксували два порушення з боку підтримуваних Росією бойовиків: біля Зайцевого і Болотеного. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було, заявили у пресцентрі ООС.

«На збройні провокації противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь», – йдеться в повідомленні.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

Із 00:01 27 липня 2020 року на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню», яка формально чинна й далі, попри численні порушення її російськими гібридними силами.

За останніми даними Збройних сил, від 14 квітня 2014 року станом на 17 жовтня 2021 року на території Донецької та Луганської областей загинули 2 719 військових, отримали поранення чи ушкодження 10 368 військовослужбовців ЗСУ.

За даними Управління верховного комісара ООН із прав людини, станом на липень 2021 року загальна кількість загиблих внаслідок бойових дій на Донбасі становила понад 13 тисяч: щонайменше 3 3901 цивільних осіб, приблизно 4 200 українських військових та близько 5 800 членів незаконних збройних угруповань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *