ВООЗ: для забезпечення населення світу вакцинами від COVID-19 потрібно 23 мільярди доларів

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявляє, що для забезпечення населення світу вакцинами та ліками від COVID-19 до вересня 2022 року потрібні 23,4 мільярда доларів.

«Якби 6,8 мільярда доз вакцини, введені досі у всьому світі, були розподілені справедливо, ми досягли б нашої мети в 40 відсотків до теперішнього часу в кожній країні», – заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус.

Африканське бюро ВООЗ заявило, що лише 10 відсотків із 54 країн африканського регіону досягнуть 40-відсоткового цільового показника до кінця року, якщо не буде вжито додаткових заходів.

Група зі ста колишніх очільників країн та міністрів урядів закликала нинішніх лідерів «Групи двадцяти» використати саміт у Римі, який має відбутися цими вихідними, щоб домовитися про те, як передати надлишки вакцини країнам з низьким рівнем доходу.

У листі до прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі вони наголошують, що до кінця місяця Сполучені Штати, Європейський Союз, Велика Британія та Канада накопичать 240 мільйонів невикористаних вакцин, які могли б бути негайно доставлені до країн, що більше їх потребують.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *