Залужний показав гаубиці Caesar на передовій

Гаубиці Caesar – вже на передовій, повідомив 24 травня у фейсбуці головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і оприлюднив фото.

«Caesar – це самохідна артилерійська установка нового покоління. Вона дає можливість уражати противника на віддаленні 20 км і більше від лінії фронту з високою точністю. На цій відстані розташована артилерія, резерви, пункти управління противника. Їх знищення знижує наступальний потенціал ворога», – написав Залужний.

«Ці САУ на колісному шасі, що робить їх мобільними і маневреними. Установка обладнана автоматизованою системою самоприв’язки і самонаведення на ціль. Має достатньо високу швидкострільність – 5 пострілів за хвилину, та високу кучність стрільби. Може використовувати декілька типів боєприпасів калібру 155 мм, які застосовуються у країнах НАТО. Caesar забезпечує живучість екіпажу і комфортні умови роботи. Дає можливість діяти за принципом: вогонь – маневр – вогонь», – додав головнокомандувач ЗСУ.

За його словами, українські артилеристи «швидко опанували» нові САУ, «фактично за 2-3 години».

Раніше цього місяця видання Forbes повідомляло, що ЗСУ отримають далекобійні САУ Panzerhaubitze 2000 – від Німеччини та Нідерландів та Caesar – від Франції. Загалом йшлося про 12 німецьких та 12 французьких одиниць техніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *